
Tikėjausi, kad kiaulienos dešrelės bus riebios, bet jei mėsą būčiau maišiusi aš, matyt būčiau įdėjusi dar daugiau lašinių Liesa ir švelni mėsa skaniausia buvo tada, kai šiek tiek apvirusi dešreles dar ir apkepiau.
Aš taip kepu vištytę labai geras receptukas O rudąjį cukrų drąsiai galite pakeisti medumi, tik tuomet reikia labai saugoti kepsniukus, nes labai greitai svyla Skanaus.
O trečias dalykas, be kurio aš neįsivaizduoju guliašo, yra toks komplektas kmynai, nemažiau svarbi čia yra ir saldi džiovinta paprika kaip gi be jos, juk patiekalas iš Paprikų krašto Vengrijos.